Provozní elektrikář
  • Vysoké Mýto - Choceňské Předměstí
Firma FAULHAMMER s.r.o.
12. 6. 2024

Český výrobce semolinové mouky otevírá nejmodernější mlýn v ČR a do svého týmu hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektrikář

Co vás čeká

  • plánování preventivních kontrol strojů a zařízení

  • místo výkonu práce na nově zrekonstruovaném nejmodernějším mlýně v ČR na Valše u Vysokého Mýta a současná operativní výpomoc na ostatních střediscích firmy dle pokynů vedoucího

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • znalost vyhl. 50/1978 Sb., orientace v elektrodokumentaci

  • ŘP skup. B

  • základní obsluha PC

  • samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup

Co vám můžeme nabídnout

  • platové zařazení dle zkušeností a praxe + prémie

  • příjemné a čisté prostředí menšího kolektivu rodinné firmy

  • jednosměnný provoz

  • pracovní poměr na dobu neurčitou

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenkový paušál

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 344
339