Provozní manažer facility služeb pro region východní Čechy
  • Hradec Králové
Hradec Králové
BRYVECASTA s.r.o.
20. 9. 2024
40 000 Kč - 45 000 Kč

BRYVECASTA s.r.o. hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici PROVOZNÍ MANAŽER pro region východní Čechy.

 Náplň práce

 samostatné personální a provozní řízení zakázek na přidělených objektech zákazníků

 koordinace recepčních a úklidových služeb v přidělených objektech

 spolupráce při náboru nových zaměstnanců a zajištění jejich školení

 komunikace s odpovědným zástupcem zákazníka

 práce na PC, pravidelný reporting zákazníkovi a vedení společnosti o průběhu zakázek

 návrhy na zefektivnění procesů

 Požadujeme

 SŠ vzdělání

 samostatnost v rozhodování

 praxi ve službách na straně dodavatele

schopnost řídit větší kolektiv lidí

znalost práce s PC

zkušenost s náborem pracovníků

znalost přípravy podkladů pro mzdy a fakturací služeb

 ŘP - aktivní řidič

výhodou osoba OZP

 Nabízíme

 zázemí silné české společnosti s celorepublikovým působením

 velmi dobré mzdové ohodnocení

 zajímavý motivační systém

 služební vozidlo, notebook, telefon

 ostatní firemní výhody

Pokud Vás pracovní nabídka Vás zaujala, pošlete strukturované CV na e-mail: personalista@bryvecasta.cz

Případné dotazy Vám zodpovíme na telefonu: +420734240502

  • Práce Hradec Králové
  • Facility manager Hradec Králové
  • Provozní manažer Hradec Králové
  • Provozní ředitel Hradec Králové
  • Pokojová služba Hradec Králové
  • Manažer bezpečnostní služby Hradec Králové
  • Pracovník vězeňské služby Hradec Králové
  • Pracovník bezpečnostní služby Hradec Králové
  • Pracovník pohřební služby Hradec Králové
  • Specialista provozu sítí a služeb Hradec Králové
  • Specialista vývoje telekomunikačních služeb Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 624
    332