Provozní údržbář (1 směna)
  • Třebíč
Třebíč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
15. 9. 2024

Máte technické vzdělání a hledáte stabilní práci na 1 směnu? Do menší stabilní společnosti sídlící v centru Třebíče hledáme posilu týmu údržby výrobních zařízení. Praxe výhodou. Plat dle zkušeností, práce na ranní směnu, zaškolení, skvělá dostupnost z autobusáku v Třebíči.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Provádět údržbu a seřizování výrobních strojů a zařízení
  • Mít zodpovědnost za správný chod a efektivitu výroby
  • Pravidelně kontrolovat a opravovat stroje a technické zařízení
  • Postupovat dle stanovených plánů a harmonogramů
  • Rychle řešit poruchy a závady s ohledem na výrobu
  • Dodržovat bezpečnostní předpisy a pracovní postupy
  • Spolupracovat s týmem údržbářů a techniků
  • Úzce komunikovat s vedoucím výroby

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí stabilní české firmy sídlící v centru Třebíče
  • Plat dle zkušeností + osobní ohodnocení
  • 20 dní dovolené
  • Práce na ranní směnu
  • Pracovní doba 5:45 – 14:15 (dvě pauzy po 20 min.)
  • Výborné závodní stravování
  • Výrazné slevy na firemní zboží
  • Místo výkonu práce: Třebíč centrum

  • Práce Třebíč
  • Provozní manažer Třebíč
  • Provozní ředitel Třebíč
  • Údržbář Třebíč
  • Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 598
    337