Provozní vedoucí úklidu - Ostrava
  • Ostrava
Ostrava
OPTIMIA facility s.r.o.
18. 6. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné i pro OZP)  v obci Ostrava.

- úvazek 40 hodin týdně

- plat 35000 Kč za měsíc

- pracovní doba dle potřeb

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- komunikace s uchazeči o zaměstnání

- práce s interním systémem

- kontrola a evidence školení pracovníků (PO a BOZP, používaní chemie a čistících prostředků,    vybavení a strojů)

- evidence a kontrola odpracovaných hodin

- zpracování podkladů pro provozního manažera

- kontrola kvality prováděných prací na přidělených zakázkách

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- praxe na pozici dispečera minimálně 2 roky

- zkušenost s úklidy drah SŽDC velkou výhodou

- organizační dovednosti a zkušenosti při jednání s uchazeči

- zpracovávání podkladů k docházkám zaměstnanců v interním systému

- znalost personálních postupů a zkušenosti při náboru nových pracovníků

- spolehlivost, samostatnost, loajalita

- řidičský průkaz sk.B

Co vám můžeme nabídnout:

- zajímavou práci v prostředí stabilní české společnosti

- možnost plánování pracovní doby

- podporu vzdělávání, školení a kurzů

- osobní ohodnocení dle pracovního výkonu

- práci na hlavní pracovní poměr

- 25 dní dovolené

- auto i k osobním účelům

- perspektivu dlouhodobého a stálého zaměstnání

Těšíme se na Váš životopis.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM (VE VŠEDNÍ DNY OD 8 - 14 HODIN) : 736/646 532, nebo E-MAILEM: nabor(zavináč)optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !

  • Práce Ostrava
  • Provozní manažer Ostrava
  • Provozní ředitel Ostrava
  • Vedoucí laboratoře Ostrava
  • Vedoucí lékárny Ostrava
  • Vedoucí restaurace Ostrava
  • Vedoucí servisu Ostrava
  • Vedoucí vývoje Ostrava
  • Vedoucí provozu Ostrava
  • Vedoucí nákupu Ostrava
  • Vedoucí odboru Ostrava
  • Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 379
    346