Provozní vedoucí úklidu (vhodné i pro OZP) - Olomoucký kraj
  • Olomouc
Olomouc
OPTIMIA facility s.r.o.
17. 5. 2024

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné i pro OZP s invalidním důchodem) v Olomouckém kraji.

- úvazek 40 hodin týdně

- plat 25000 Kč - 35000 Kč

- pracovní doba dle potřeb

- nástup ihned

- smlouva na HPP

Pracovní náplň:

- komunikace s uchazeči o zaměstnání

- práce s interním systémem

- kontrola a evidence školení pracovníků (PO a BOZP, používaní chemie a čistících prostředků, vybavení a strojů)

- evidence a kontrola odpracovaných hodin

- zpracování podkladů pro provozního manažera

- kontrola kvality prováděných prací na přidělených zakázkách

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.

Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek, životopis a řidičský průkaz sk. B - AKTIVNÍ ŘIDIČ.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733/151 666, nebo EMAILEM: nabor(zavináč)optimia.cz

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

  • Práce Olomouc
  • Provozní manažer Olomouc
  • Provozní ředitel Olomouc
  • Vedoucí laboratoře Olomouc
  • Vedoucí lékárny Olomouc
  • Vedoucí restaurace Olomouc
  • Vedoucí servisu Olomouc
  • Vedoucí vývoje Olomouc
  • Vedoucí provozu Olomouc
  • Vedoucí nákupu Olomouc
  • Vedoucí odboru Olomouc
  • Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339