Provozní zámečník - pracovník strojní údržby
  • Ostrava
, Ostrava, Chemická 2122/3
P R O M O N T, a.s.
15. 6. 2024

Společnost P R O M O N T a.s. - dlouholetý a stabilní zaměstnavatel v oblasti strojní údržby a výroby tepelných výměníků, tlakových a netlakových nádob, nádrží, potrubí, reaktorů a kolon z uhlíkových, austenitických a duplexních materiálů, hledá vhodného kandidáta na rozšíření týmu střediska údržby, na pozici :

=== PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK ===

Náplň práce :
- provádění běžné strojní údržby a oprav strojů a zařízení na svěřeném úseku
- práce v dílně / provoze- jednosměnný ranní provoz

Požadujeme :
- min. SOU - vyučení, nejlépe strojírenského směru
- manuální zručnost , spolehlivost, důslednost,
- samostatnost, aktivní přístup při řešení problémů,
- technické myšlení (čtení a orientace v technické dokumentaci výhodou),
- ochota učit se novým věcem,- jeřábnický, vazačský nebo VZV průkaz výhodou,
- ŘP – sk. B výhodou

Nabízíme :
- nástupní mzda dle praxe a kvalifikace dohodou -
 zajímavou a zodpovědnou práci
- příspěvek zaměstnavatele na stravování formou stravenek
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dětské tábory
- odměny při životním jubileu
- možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace v rámci oboru
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
- příspěvek na dopravu pro mimoostravské

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327