Purchase Specialist, flexibilní pracovní doba
  • Praha
Praha
ManpowerGroup s.r.o.
13. 5. 2022
neuvedeno plat neuveden
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Hledáte různorodou a zajímavou práci? Baví vás administrativa a komunikace s lidmi?
Do silné, stabilní, leasingové společnosti hledáme posilu na pozici Purchase specialist.
  • Příprava podkladů pro registraci vozidel, administrativa spojená s předáním vozidel klientům
  • Komunikace s dealerem vozidel, spolupráce s nákupním oddělením
  • Objednávky výbavy vozidel
  • Koordinace termínů dodání a předání vozidel
  • Požadujeme

  • Praxi s obchodem, vyjednáváním, administrativou
  • Velký zájem o auta, značky, modely, výbavu
  • Středoškolské vzdělání
  • Dobrou znalost MS Office
  • Analytické myšlení, praxi s prací s daty
  • Velmi dobrou komunikaci (osobně, telefonicky, emailem)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Nabízíme

  • HPP, na dobu neurčitou
  • Moderní kanceláře přímo u metra
  • Tým nadšených profíků, přátelské prostředí
  • Možnost Home Office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jistotu, karierní růst, vzdělávání
  • Spoustu benefitů – 5 až 6 týdnů dovolené, 4 sick days, Multisportku, stravenky, připojištění atd.
  • Občerstvení na pracovišti
  • 32 000 – 35 000 Kč + bonusy

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
    Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.