QA Tester – pracovník / pracovnice pro QA testování a tvorbu dokumentace
  • Praha 4
Novicom, s.r.o.
13. 8. 2024

Pro naši společnost Novicom hledáme posilu do IT týmu na pozici QA Tester – pracovník / pracovnice pro QA testování a tvorbu dokumentace.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Nabízíme kombinovanou pozici, v rámci které větší část pracovní náplně

tvoří oblast testování software. Z menší části pokrývá tato pozice

potřebnou kapacitu pro tvorbu dokumentace a L1 podporu zákazníků

Novicomu.

1) Testování aplikačního software Novicom ADDNET / MIDARAI

  • Spolupráce na tvorbě testovacích scénářů
  • Testování vytvořených částí programů
  • Vytváření a správa automatizovaných testů produktů Novicomu

2) Tvorba dokumentace aplikačního software Novicom ADDNET / MIDARAI

Spolupráce na tvorbě uživatelské, administrátorské a instalační dokumentace

3) Podpora zákazníků

Spolupráce s realizačním týmem v oblasti standardních produktových řešení Novicom ADDNET a MIDARAI – L1 podpora:

  • Příjem požadavků na technickou a konzultační podporu od zákazníků
  • Poskytování aplikační podpory zákazníkům k produktům Novicomu – konzultace a poradenství
  • Zajištění komunikace a vyřízení požadavků v rámci týmu Novicomu
  • Po vyřízení požadavku zákazníka jeho informování o splnění požadavku a ukončení požadavku
  • Tvorba znalostní báze – generalizace vyřešených požadavků pro jejich opětovné použití při komunikaci s partnery a zákazníky

PRACOVNÍ PŘEDPOKLADY:

  • VŠ technické nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • ochota a schopnost učit se novým trendům v oblasti testování a automatizace testování
  • znalost programování (Python) / skriptování (Bash) výhodou
  • technické a analytické myšlení
  • základní znalosti SQL databází a Linuxového prostředí výhodou
  • znalost Selenium nebo jiného nástroje pro automatizované testování frontendových prostředí výhodou
  • znalost základních síťových služeb (DHCP, DNS) a zkušenosti s virtualizačními nástroji výhodou
  • znalost českého jazyka (na úrovni rodilého mluvčího)
  • znalost AJ (pasivní/základní)
  • ŘP skupiny B

NABÍZÍME:

  • práci, která má smysl, a ve společnosti, na jejíž originální produkty a služby se spoléhají velcí zákazníci v Česku i zahraničí
  • férový a otevřený přístup k zaměstnancům, neformální firemní atmosféru
  • práci v týmu síťových odborníků, který je otevřený ke spolupráci
  • příjemné pracovní prostředí v moderní vile u Brumlovky
  • kuchyňku s dobrou kávou, nápoji a drobnou svačinkou
  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
  • odpovídající platové ohodnocení
  • osobní a profesní růst, včetně možnosti vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu, možnost práce částečně na home office

Místo výkonu práce: Praha 4

Typ pracovního vztahu: plný úvazek, možnost práce na IČO

Datum nástupu: ihned, dle dohody

Těšíme se na spolupráci

Tým Novicom

O společnosti Novicom, s.r.o.:

Novicom je český výrobce nástrojů pro efektivní síťovou správu,

monitoring a kybernetickou bezpečnost. Díky vlastním technologiím

dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v

rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí již od roku 1994 na IT

trhu a orientuje se na střední a velké zákazníky, jako například

ministerstva, pojišťovny, nemocnice, městské úřady, výrobní podniky,

velké organizace a instituce. Svá řešení nabízí skrze partnerskou síť

především v Evropě a jihovýchodní Asii.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 498
332