Quality Engineer
  • Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
Wallace Myers Czech Republic s.r.o.
24. 5. 2024
55 000 Kč - 75 000 Kč

Inženýr kvality - Quality Engineer posílí tým výrobní kvality interiérových dílů pro automobilový průmysl. Rozdělení rolí v týmu dle svěřených projektů. Zajímá vás více? Projděte si popis pozice a neváhejte mne kontaktovat.

Náplň práce obnáší:

  • přípravu vzorků pro hraniční případy a katalogizaci vad
  • vytváření interních pracovních postupů a školení výrobního týmu
  • spolupráci na projektové dokumentaci (např. FMEA, kontrolní plány)
  • řešení interních i externích reklamací pomocí metody 8D
  • provádění auditů produktů a procesů
  • vytváření interních reportů
  • kontrolu kvality materiálu při jeho přijetí
  • spolupráci s odděleními pro rozvoj dodavatelů, plánování kvality a kvalitu zákazníků

Očekávaná kvalifikace:

  • praxe v oblasti řízení kvality projektů a znalost kvalitativních nástrojů (např. FMEA, kontrolní plán, 8D)
  • znalost standardů IATF a VDA
  • pokročilou znalost angličtiny
  • výborné komunikační schopnosti, dobré analytické dovednosti
  • zkušenosti s prováděním interních auditů podle normy IATF velkou výhodou

Připravená odměna:

  • hrubá měsíční mzda dle relevantních zkušeností v rozmezí 55-75 000 Kč
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • mezinárodní prostředí, stabilní zázemí
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • možný kariérní a profesní růst

Právě zahajujeme vyhledávání nového člena quality týmu, proto se neváhejte přihlásit odpovědí na tento inzerát ještě dnes. Jitka Provazníková s Vámi zkonzultuje další kroky a o vše další se postará. Její tel. číslo 608 930 597, e-mail jitka"zavináč"wallacemyers.cz .

#QualityManagement #ProjectQuality #InternalQuality #FMEA #8DMethodology #QualityControl #IATF #VDA #TechnicalEducation #QualityAssurance #ManufacturingQuality #SupplierDevelopment #ProcessAudit #ProductAudit #QualityEngineer #Inzenyrkvality #vyrobnikvalita #automotive

  • Práce Mladá Boleslav
  • DevOps Engineer Mladá Boleslav
  • Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 280
    321