Recepční
  • Pardubice
recepční
Pardubice, Hůrka 1039, Pardubice 53002
GOLEM Financial, s.r.o.
14. 5. 2022
Informace o pracovní pozici

                              Recepční na Hotel a ubytovací zařízení

-    Práci na HPP   nebo  DPP

–    Místo výkonu – Pardubice Hůrka

- 12 ti hodinové směny  07,00-19,00 / 19,00-07,00

-  základní měsíční  mzda   20 000,-Kč a případné měsíční odměny přiznané zaměstnavatelem.

Náplň práce:

–    Administrativa

–   Zajištění ubytování pro hosty

–    Zajištění chodu recepce

–    Spolupráce s agenturami

Požadavky:

-     Znalosti cizích jazyku výhodou (ne podmínkou)

–    Znalost práce na PC – MS Word, Excel, ­Outlook

–    Spolehlivost, orientace na detail

–    Dobré organizační schopnosti

–    Odolnost vůči stresu

–    Dobré interpersonální dovednosti (týmová práce, komunikace)

–    Příjemné vystupování

–    NÁSTUP DOHODO

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na email: provoz@hotel-hurka.cz