RECEPČNÍ (M/Ž) - muzejní instituce - Praha centrum 165 Kč/ hod.
  • Praha
Praha
Falcon security, s.r.o.
1. 5. 2024

Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici na recepci administrativní budovy. Náplní práce bude pravidelný monitoring vybraného kamerového okruhu, evidence a uvádění návštěv, a to včetně občasných zahraničních návštěv, aj.

Náplň práce:

•Práce se systémy technického zabezpečení na objektu klienta v základním rozsahu

•Úzká spolupráce se správou budovy

•Evidence návštěv, výdej karet

•Informační a navigační servis pro návštěvníky budovy

•Směna - denní (7:00 – 19:00 po-ne)

Požadujeme:

•Čistý RT

•Zdravotní způsobilost

•Středně pokročilá znalost obsluhy PC

•Anglický jazyk na úrovni A2 – zahraniční návštěvy

•Zkušenosti v oboru – nejlépe z prostředí recepce

•Komunikativní a reprezentativní vzhled

Nabízíme:

•Mzda: 160Kč/hod

•Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem

•Možnost karierního růstu

•Velké a příjemné zázemí na objektu – šatna, kuchyňka

•Práce na DPP

•Nástup IHNED

•Lokalita – Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra

PROTECTON HOLDING, a.s.

Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7

Tel. číslo: 773 766 674, 606 618 006 v případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00

E-mail: nabor@protecton.cz

Více informací o společnosti najdete na našem webu

  • Práce Praha
  • Ředitel instituce Praha
  • Recepční Jílové u Prahy
  • Recepční Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 016
    268