RECEPČNÍ - OSTRAVSKÁ UNIVERZITA
  • Moravskoslezský kraj
AC Jobs, s.r.o.
25. 1. 2023

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.
Staňte se součástí společnosti jako úklízečka. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Recepční
  • zápis do knihy příchozích a odchozích
  • Vydávání klíčů
  • Obchůzka před uzavřením školy
  • Podávání informací příchozím

CO POŽADUJEME?

  • Čistý trestní rejstřík
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Pracovní nasazení
  • Certifikát strážného( je možno dodělat)

CO NABÍZÍME?

  • 106,5 Kč/hodinu + zákonné příplatky
  • 7 hodin denně pondělí až pátek, ranní a odpolední směny (dle potřeby a dohody soboty)
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Pravidelné vyplácení mzdy
  • HPP, plný úvazek
  • Nástup únor
    Místo i pro osoby s omezenou zdravotní způsobilostí ID/OZP.
    Místo výkonu práce: Ostravská univerzita Ostrava