RECEPČNÍ - zÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ - VYSOČINA
  • Třešť
, Třešť, Dr. Richtra 234/6
Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.
7. 5. 2024
23 000 Kč - 30 000 Kč

Středisko společných činností AV ČR, vypisuje výběrové řízení na pozici:

RECEPČNÍ – ZÁMECKÝ HOTEL TŘEŠŤ

Hledáme nového člena do našeho týmu hotelové recepce, který zajistí její profesionální chod a také nezapomenutelný zážitek z pobytu pro naše hosty.

Pokud máte výborné komunikační dovednosti a smysl pro detail, můžete být právě vy tím, koho hledáme. Vítáme i absolventy, se kterými se rádi podělíme o své zkušenosti.

Co bude Vaším úkolem:

  • Zajištění chodu recepce, denní i noční směny

  • Bezchybný check-in a check-out, vyúčtování služeb

  • Zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému

  • Zodpovědnost za hotovostní a bezhotovostní operace uskutečněné na recepci

  • Vyřizování telefonních dotazů, vyřizování vzkazů klientům a spolupracovníkům

  • Evidence všech požadavků a přání hostů a zajištění jejich splnění v požadované kvalitě
Jak si představujeme nového kolegu:

  • SŠ/VŠ vzdělání, pozice vhodná i pro absolventy

  • Znalost práce na PC

  • Příjemné vystupování a pro-zákaznický přístup

  • Spolehlivost, flexibilita

  • Praxe na podobné pozici výhodou

  • Komunikativní znalost anglického jazyka, znalost ostatních cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené

  • Režim krátký/dlouhý týden

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek na 1 rok s možností prodloužení

  • Stálá mzda + 5% odměny; příplatky, zázemí stabilní instituce

  • +3 500 Kč ke mzdě na stravenkové kartě

  • Benefity v rámci hotelové sítě (speciální ceny na produkty a ubytování)

  • Vzdělávání – kurzy, jazyky, školy

  • Péče o děti – příspěvky na zájmovou činnost, rekreace a tábory

  • Multisport karta

Férové jednání se zaměstnanci

Nástup je možný dle dohody.

Zašlete nám prosím stručný životopis v češtině.

Těšíme se na spolupráci.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 016
262