Ředitel obchodního oddělení
  • Zlín
Zlín
Novitim s.r.o.
24. 10. 2024
60 000 Kč - 90 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Ředitel

obchodního oddělení

Do

našeho týmu právě teď hledáme kolegu, který se ujme vedení obchodního oddělení

a bude aktivně přispívat k jeho rozvoji. Jde o roli, kde budete tvořit obchodní

strategii, nastavovat cíle a mít klíčový vliv na výsledky. Pokud vám vyhovuje

dynamika služebních cest na veletrhy a budování dlouhodobých vztahů s

obchodními partnery po celém světě, tato pozice vás bude bavit. Čeká vás

atraktivní odměna, podpora v profesním růstu a příjemné pracovní prostředí.

Jaká

bude náplň vaší práce?

  • Řízení

    obchodního oddělení a odpovědnost za jeho výsledky
  • Tvorba

    obchodní strategie, stanovování prodejních cílů a motivačních KPI svého týmu
  • Budování

    a udržování vztahů s obchodními partnery
  • Služební

    cesty na veletrhy a za klienty u nás i po celém světě (USA, Japonsko, Evropa,

    Indie a další)
  • Pravidelné

    vyhodnocování a reportování výsledků
  • Úzká

    spolupráce s odděleními napříč firmou - s marketingem, oddělením vývoje a

    výrobou

Co

vám nabízíme?

  • Fixní

    mzda 60-90 000 Kč
  • Měsíční

    bonusy dle dosažených výsledků
  • Spolupráci

    na HPP a pružnou pracovní dobu
  • Auto

    Škoda Octavia i k soukromým účelům
  • Možnosti

    vzdělávání (jazykového a odborného)
  • Mobilní

    telefon a notebook
  • Stravenkový

    paušál
  • Kancelář

    ve Zlíně

 Jaké

jsou naše požadavky?

  • Zkušenosti

    na obchodní pozici
  • Výborná

    znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2 – budete jednat převážně se

    zahraničními klienty
  • Reprezentativní

    vystupování a vyjednávací dovednosti
  • Ochota

    cestovat (na pravidelné veletrhy každé dva týdny a na obchodní jednání)
  • Organizační

    schopnosti na vysoké úrovni a důslednost (umíte si plánovat práci i v

    dlouhodobém horizontu a práci dotahujete do konce)
  • Chuť

    se rozvíjet a poznat naše produkty

mso-fareast-font-family:Arial;color:black;mso-themecolor:text1">Ozvěte se nám a

pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další

kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují

požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

  • Práce Zlín
  • Obchodní ředitel Zlín
  • Vedoucí oddělení Zlín
  • Ředitel Zlín
  • Vedoucí technického oddělení Zlín
  • Pracovník reklamačního oddělení Zlín
  • Výkonný ředitel Zlín
  • Ekonomický ředitel Zlín
  • HR ředitel Zlín
  • Ředitel hotelu Zlín
  • Ředitel instituce Zlín
  • Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 502
    333