REFERENT HOSPODÁŘSKÉ SPRÁVY (Ž/M)
  • Praha 5
, Praha 5, Holečkova 3178/8
Povodí Vltavy, státní podnik
24. 5. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • agenda správy a provozu budov – organizační a

    administrativní zajišťování odstraňování drobných závad v budovách, zajišťování

    revizí a kontrol (hasicí přístroje, hydranty)
  • agenda dlouhodobého a drobného majetku majetku
  • dohled nad pracovníky ostrahy a úklidových

    služeb, dodavatelských firem realizujících údržby a opravy objektu, dohled

    nad recepcí
  • agenda odpadové hospodářství – kontrola třídění

    odpadů, elektronická evidence odpadů, administrace smluv s dodavateli
  • administrace veřejných zakázek malého rozsahu, vybraných

    smluv, fakturace, objednávky (nájemní smlouvy, smlouvy s dodavateli služeb

    např. ostraha, úklid aj.)
  • ostatní úkoly dle potřeb oddělení hospodářské

    správy

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti správy budov
  • praxe s veřejnými zakázkami malého rozsahu

    (administrace) – výhodou
  • schopnost samostatné práce, pečlivý a odpovědný

    přístup, flexibilita
  • dobré komunikační schopnosti v písemném i

    ústním projevu
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Excel,..)
  • aktivní řidič

Nabízíme

  • zajímavá pracovní příležitost
  • možnost profesního i finančního růstu
  • podpora v dalším vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce

  • Praha

Nástup

  • Dle dohody

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 280
321