Referent/ka kontroly kvality, sběr dat, jen 1 směna, nástup do kmene, vhodné pro absolventy! - Kontrolor kvality
  • České Budějovice
ADECCO spol.s r.o.
24. 6. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

Máte praxi z kontroly kvality ve výrobě? Výborně!

Ovládáte Excell na dobré úrovni nebo je pro Vás zvykem v něm pracovat? Skvělé!

Končíte školu a chcete nastoupit do společnosti, kde Vás toho mnoho naučí i když nemáte velkou praxi? Tak pojďte k nám!

- Budete kontrolovat dodržování postupů kvality výrobků

- Sbírat potřebné údaje

- Pracovat na PC, hlavně v systému MS Excell

- Pohybovat se ve výrobě

- Komunikovat s kolegy

- Dodržovat pracovní postupy a procesy

- Tvořit statistiky

- Kontrolovat výrobky

- Tisknout etikety na hotové výrobky

- Pracovat s technickou dokumentací

Benefity

- Zaměstnání na HPP v KMENOVÉM stavu společnosti

- Fixní mzdu dle Vašich zkušeností

- Práci JEN na 1 směnu a volné víkendy (6:00 – 14:30)

- 25 dní dovolené

- Možnost profesního rozvoje

- 13. plat

- Bonusy a zajímavé finanční ohodnocení

- Roční odměny

- Dotované stravování

- Možnost dopravy do zaměstnání

- Firemní akce a mnoho dalšího

Předpoklady

- Jste komunikativní

- Ovládáte práci na PC

- Máte praxi s kontrolou jakosti NEBO končíte školu a jste absolvent/ka, připraven/a se učit nové věci

- Chcete se stát součástí skvělé výrobní společnosti s rodinnou atmosférou, kde se o Vás pořádně postarají

- Máte AJ nebo NJ alespoň na úrovni A2

- Umíte číst technickou dokumentaci

- Jste spolehlivý/á

- Připraven/a na výzvy

Odpověděl/a jste alespoň 3x Ano? Tak mi pošlete Váš životopis a pojďme to spolu probrat! Těším se!