Referent/ka majetkové správy
  • Olomouc
Olomouc, Úřad práce České republiky, Olomouc, Vejdovského /
Úřad práce České republiky
24. 6. 2022
19 730 Kč - 28 920 Kč Kč/měsíc

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů
ID 11004141
Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Olomouci,
Odbor kanceláře krajské pobočky, Vejdovského 988/4, 779 00 Olomouc - Hodolany
Hlavní náplň činnosti:
- zajišťování veškeré evidence nově pořízeného majetku v rámci působnosti KrP v Olomouci,
- provádění inventur, zpracovávání inventarizačních seznamů a ověřování souladu fyzického a účetního stavu,
- zajišťování a organizování likvidace nepoužitelného majetku pro všechna pracoviště,
- zajišťování drobných oprav a údržby majetku, kontrolování položek a fakturovaných částek za pořízení majetku a jeho údržbu,
- vedení evidence razítek a zajišťování jejich pořízení,
- zpracovávání návrhů smluv při správě majetku v působnosti KrP v Olomouci a kontrolování fakturovaných částek na základě smluv.
Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené SŠ vzdělání s maturitní zkouškou
- dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- odolnost proti stresu
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- znalost programu IS SAP - výhodou
- ŘP sk. B - výhodou
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup od 1. srpna 2022
- pracovní poměr na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 30.06.2022 na e-mailovou adresu katerina.pisova1@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.