Referent/ka Odboru stavebního řádu MěÚ Tišnov
  • Tišnov
, Tišnov, nám. Míru 111
Město Tišnov
23. 10. 2024

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">Referent/ka Odboru stavebního řádu

na

dobu neurčitou

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">Popis pracovní pozice:

mso-bidi-font-weight:bold">Výkon agendy přenesené působnosti na úseku obecního

stavebního úřadu ve smyslu zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění

pozdějších předpisů.

mso-bidi-font-family:"Times New Roman";mso-bidi-font-weight:bold">

"Times New Roman"">Požadavky:

  • mso-bidi-font-family:"Times New Roman";mso-bidi-font-weight:bold">Kvalifikační

    požadavky vzdělání a praxe ve smyslu § 30a odst. 4 zákona č. 283/2021 Sb.,

    stavební zákon:

bold">a) autorizovaný architekt, kterému byla udělena autorizace pro obor

architektura nebo bez specifikace oboru podle autorizačního zákona,

bold">b) autorizovaný inženýr nebo autorizovaný technik, kterému byla udělena

autorizace pro obor pozemní stavby, dopravní stavby, stavby vodního

hospodářství a krajinného inženýrství, mosty a inženýrské konstrukce, statika a

dynamika staveb nebo městské inženýrství,

bold">c) fyzická osoba, která má vysokoškolské vzdělání ve studijním programu

náležejícím do oblasti vzdělávání architektura, stavebnictví nebo právo,

bold">d) fyzická osoba, která má vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a

1 rok praxe při výkonu činnosti na úseku stavebního řádu ve veřejné správě,

nebo

bold">e) fyzická osoba, která má střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru

stavebnictví

a 1 rok praxe při výkonu činnosti na úseku stavebního řádu ve veřejné správě.

mso-bidi-font-weight:bold">úřednická zkouška pro obor státní služby, jehož

součástí je stavební řád nebo zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou,

jinak nutná do 18 měsíců od nástupu,

mso-bidi-font-weight:bold">znalost zákonů ve veřejné správě vítána (zákon č. 283/2021

Sb., stavební zákon; zákon

č. 500/2004 Sb., správní řád; zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; vše ve znění

pozdějších předpisů),

mso-bidi-font-weight:bold">dobrá znalost práce s PC,

mso-bidi-font-weight:bold">řidičský průkaz sk. „B“ – aktivní řidič,

mso-bidi-font-weight:bold">komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat

s lidmi, loajálnost a časová flexibilita.

"Times New Roman";mso-bidi-font-weight:bold">

mso-bidi-font-family:"Times New Roman";color:black">Předpoklady:

color:black">Úředníkem se může stát státní občan ČR (popř. cizí státní občan s

trvalým pobytem v ČR), od 18 let věku, způsobilý k právním úkonům, bezúhonný,

ovládající jednací jazyk a splňující další předpoklady pro výkon správních

činností stanovených zvláštním právním předpisem.

"Times New Roman"">

Nástup

dle dohody.

Platové

podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech

zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída

10-11 (
tzn.

10. plat. třída: 24.100 Kč – 34.370 Kč, 11. plat. třída: 26.600 Kč – 37.170 Kč

dle uznatelné praxe).

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">Po zapracování osobní příplatek.

Mezi

zaměstnanecké benefity patří: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek

na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a

pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit

plus.

mso-bidi-font-family:"Times New Roman"">Přihlášku je možné doručit do

18.11.2024 – do 17:00 hod.:

mso-fareast-font-family:Calibri">-

písemně

na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 TIŠNOV,

mso-fareast-font-family:Calibri">- - Nabídka práce v okolních lokalitách

2 502
333