Referent/ka v oddělení kontrolním (260115)
  • Liberecký kraj
Liberecký kraj
Generální finanční ředitelství
13. 5. 2022
19 730 Kč - 28 920 Kč měsíc
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

  • zajišťování agendy fází daňového řízení nebo správy více druhů daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění,
  • provádění daňových kontrol dle zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád, ve znění pozdějších předpisů,
  • vyřizování žádostí, zpracování stanovisek a rozhodnutí,
  • vedení daňových spisů daňových subjektů podle stanovených pravidel.

Požadujeme

  • ukončené minimálně střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou;
  •  orientace v daňovém řízení a problematice DPH;
  •  schopnost analytického a logického myšlení;
  • dobrá znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • komunikativnost, flexibilita;
  • bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost;

Nabízíme

  • stabilitu a zázemí velké státní organizace
  • motivační ohodnocení (tarif + další nárokové příplatky)
  • pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní indispozičního volna + 1 den k zařízení osobních záležitostí
  • až 6 dnů služebního volna ke studijním účelům
  • příspěvek na stravování
  • čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii)
  • rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, letní tábor pro děti zaměstnanců
  • víceúčelová karta MultiSport, a to i pro rodinné příslušníky
  • možnosti zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven
  • propracovaný vzdělávací program
  • možnost profesního růstu