Referent nákupu a logistiky
  • České Budějovice
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
25. 1. 2023
30 000 Kč - 50 000 Kč 30000 - 50000 Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Mobilní telefon

- Notebook

- Dovolená 5 týdnů

Požadavky: Pro našeho významného klienta, mezinárodního dodavatele elektronických součástí a sestav, hledáme pro pobočku v České republice, konkrétně v Českých Budějovicích, nového kolegu či kolegyni na pozici Referent nákupu a logistiky.

Náplň práce:

* Řešení logistických procesů mezi dodavateli a zákazníky

* Zpracovávání objednávek v systému

* Koordinace výroby a dodávek u dodavatelů

* Zpracovávání poptávkových řízení

* Komunikace se zákazníky, týkající se případných změn u dodávek zboží

* Ve spolupráci s obchodním oddělením řeší kompletní zajištění dodávky od objednání u výrobce až po dodání zákazníkovi

Požadujeme:

* SŠ/VŠ – ideálně technického směru (vhodné i pro absolventy)

* Dobrou znalost anglického jazyka (denní komunikace se zákazníky a dodavateli), další jazyk výhodou

* Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou

* Znalost práce na PC

* Řidičský průkaz sk. B

* Další ideální schopnosti: flexibilita, technické myšlení, komunikační schopnosti, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

* Stabilní, dobré a odpovídající finanční ohodnocení vč. motivační složky závislé na plnění pracovních povinností

* Práci v zajímavém odvětví a perspektivní společnosti

* Notebook, telefon

* 5 týdnů dovolené

* Nástup možný dle dohody, ideálně v průběhu února 2023

* Místo výkonu práce: České Budějovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.