Referent nákupu (NJ) - úvazek 25 hod. /týdně
  • Třebíč
Třebíč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
8. 4. 2022

Máte aktivní němčinu (min. B2) a zkušenosti v administrativě, ideálně nákupu? Nabízíme stabilní práci na zkrácený úvazek (ca. 25 hod. týdně) s možností prodloužení na plný úvazek do budoucna. Home office až 4 dny v týdnu. Vhodné též pro absolventy!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Spravovat oblast firemního nákupního systému
  • Starat se nákupní požadavky v systému
  • Zpracovávat požadavky nákupu pro ostatní pobočky firmy
  • Poskytovat podporu při zavádění nákupních a logistických procesů
  • Vytvářet a spolupracovat při tvorbě nových řešení v oblasti nákupu

CO VÁM NABÍZÍ FIRMA?

  • Práci v příjemném pracovním prostředí
  • Zajímavou mzdu s každoročním navýšením
  • Jeden plat ročně navíc
  • Zkrácený úvazek ca. 25 hod. týdně
  • Po zaškolení možnost home office až 4 dny v týdnu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Kafeterie (500 Kč/měsíc), stravenky
  • Možnost kariérně růst
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Třebíč / home office