Referenti péče o zákazníka
  • Těrlicko
Těrlicko, ELMAX STORE a.s., Těrlicko, Topolová /
ELMAX STORE a.s.
24. 11. 2022
25 000 Kč - 30 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Náplň práce
- Komunikace se zákazníky, telefonicky a emailem
- Agenda předprodejních a záručních reklamací, jejich řešení v systému
- Agenda pojištění prodloužené záruky, řešení v systému, komunikace se zákazníky a pojišťovnou
- Poskytování podpory a konzultací zákazníkům emailem, telefonicky
- Navádění servisních dokumentů do systému
Nabízíme
- Zázemí stabilní společnosti
- Práci v přátelském kolektivu
- Zajímavé ohodnocení odpovídající výkonu (25 tis. Kč nástupní plat)
- Různorodou práci
- Volné víkendy a svátky, pracovní doba od 8:00 do 16:30
- Nástup možný ihned
Požadujeme
- Min. střední odborné vzdělání
- Vynikající komunikační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
- Spolehlivost, chuť učit se novým věcem
- Uživatelská znalost práce na PC
- Vhodné i pro absolventy
- Znalost anglického nebo polského jazyka na komunikativní úrovni výhodou (není nutná)
Svůj strukturovaný životopis zasílejte nejpozději do 02.12.2022 na e-mail: horcica@elmax.cz.