Regionální manažer pro B2B – S. a V. Čechy
  • Brno
Brno
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
25. 1. 2023
60 000 Kč - 80 000 Kč 60000 - 80000 Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Nabídka:

Firemní benefity:

- Mobilní telefon

- Sleva na firemní výrobky/služby

- Notebook

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Dovolená 5 týdnů

- Firemní akce

Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která je velkododavatelem náhradních dílů, technických služeb a obchodních řešení pro podnikatele v zemědělství, zahradnictví a lesním hospodářství, stavebnictví i OEM, hledáme vhodné kandidáty na pozici – Regionální manažer pro B2B v oblasti prodeje náhradních dílů a příslušenství pro zemědělskou techniku a navazující trhy.

Náplň práce:

* Odpovědnost za svěřený region

* Z 90% péče a rozvoj stávajících zákazníků, 10% akviziční činnost

* Komunikace se zákazníky, péče a podpora zákazníků

* Dodržování strategií, vytváření plánů

* Vývoj zákazníků, aktivace nových produktových skupin

* Školení zákazníků o užívání internetového obchodu

* Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními ve firmě

* Administrativní práce, reporting

Požadujeme:

* Minimálně SŠ vzdělání

* Praxe z obchodu – výhodou

* Znalost práce na PC, dobrá znalost MS Office

* Pokročilá znalost psané a mluvené angličtiny (možnost zapojení do mezinárodních projektů)

* Business myšlení, analytické myšlení a schopnost rozpoznat příležitost

* Proklientský přístup a řízení vztahů se zákazníky

* Aktivní osoba s vlastními nápady a názory, samostatnost

* Řidičský průkaz skupiny B

* Ochotu cestovat

* Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

* Zajímavou práci na HPP ve stabilní nadnárodní společnosti

* Motivující platové podmínky (fix + provize z prodeje)

* Podíl na zisku společnosti

* Firemní auto i pro soukromé účely

* Práce v inovativní mezinárodní společnosti

* Dobře složený kolektiv zkušených hráčů a talentů

* Rodinná firemní kultura (majitel a zakladatel z Holandska)

* Osobní rozpočet na profesní rozvoj a školení

* Notebook a telefon

* Příspěvky na obědy

* Sleva na firemní výrobky

* Dovolená 5 týdnů

* Firemní akce a pravidelné teambuildingy

* Místo výkonu práce: Brno (centrála společnosti) + S. a V. Čechy (působnost)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.