Reprezentant značky pro ČR
  • Jihlava
Jihlava
Spin HR s.r.o.
25. 7. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- Budete tváří naší firmy a budete budovat silné vazby s našimi klienty.

- Poskytnete jim špičkovou péči a technickou podporu.

- Vyhledáte nové obchodní příležitosti a rozšíříte tak naši klientskou základnu.

- S nadšením budete prezentovat portfolio našich produktů a pomůžete tak truhlářům tvořit ještě krásnější kousky.

- Budete vést evidenci a starat se o administrativní záležitosti spojené s prodejem.

- Osvěžíte si své znalosti práce s CRM systémem.

Požadujeme:

- Máte za sebou maturitní vysvědčení, ideálně technického zaměření.

- Už jste se ponořili do světa obchodu a ochutnali jste práci na podobné pozici.

- Jste rozený extrovert s reprezentativním vystupováním a umíte si lidi získat.

- Samostatnost je pro vás samozřejmostí a nebojíte se trávit čas na cestách (4 dny v týdnu).

Nabízíme:

- Odměnu, která roste s vašimi výsledky

- měsíční bonusy až do výše 30 % základu!

- Finanční vzpruhu na start

- náborový bonus 25.000 Kč.

- 13. plat, aby se vám lépe plnilo i mimořádná přání.

- Příspěvek na penzijní připojištění, ať máte jistotu do budoucna.

- Chutné obědy v závodní jídelně už za 17 Kč.

- Slevy na firemní produkty, ať si i doma uděláte radost.

- Finanční odměny za pracovní a životní jubilea, ať máte co oslavovat.

Kód: LH_KR_2622

  • Práce Jihlava
  • Manažer značky Jihlava
  • Farmaceutický reprezentant Jihlava
  • Medicínský reprezentant Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 495
    338