Řezník / řeznice - cestování po ČR, náborový příspěvek
  • Praha
Praha
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
14. 3. 2024
30 000 Kč

Tradiční české řeznictví Novák maso - uzeniny přijme ŘEZNÍKA / ŘEZNICI, který bude ochotný cestovat po celé ČR v rámci našich prodejen a pomáhat dle potřeby s bouráním, opracováním, porcováním a přípravou masa do pultu.

Nabízíme:

• Náborový příspěvek 10 000 Kč

• Cestování a ubytování na náklady zaměstnavatele

• Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu

• Práce pouze na jednu směnu - ranní směna od 5:30 do 13:30

• Práci ve stabilní české společnosti

• Příspěvek na stravování ve mzdě

• Příspěvek na penzijní připojištění

• Odměnu za práci o víkendech a svátcích

• Výhodný zaměstnanecký nákup masa

• Odměna za odpracované roky = Lázně / poukaz

• Odměna za výročí narození

• Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let

• Multisport karta

• Zaškolení na prodejně

Náplň práce:

• Cestování po celé ČR v rámci našich prodejen

• Podpora prodeje v síti Novák maso - uzeniny

• Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu

• Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti

• Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách

• Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti

• Kontrola kvality, čerstvosti zboží

• Dodržování hygienických zásad

• Dodržování pravidel HACCP

• Komunikace a obsluha zákazníků

• Obsluha pokladny

Požadujeme:

• Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář

• Nebo praxi s bouráním a opracováním masa

• Ochotu cestovat po celé ČR v rámci podpory prodeje na našich filiálkách

• Řidičské oprávnění sk. B výhodou

• Samostatnost, flexibilita

• Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování

• Zodpovědný přístup k práci

• Samostatnost, zručnost a pečlivost

• Zdravotní průkaz

  • Práce Praha
  • Řezník Praha
  • Specialista pro nábor Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 865
    271