Řidič C+E, vnitrostátní doprava
  • Zeleneč - Mstětice
WELL PACK s.r.o.
3. 10. 2024
45 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Wellpack

je rychle rostoucí česká společnost působící v oblasti outsourcingu

služeb ve výrobě a v logistice nejen v České republice, ale i v

zahraničí.

Hledáte volné víkendy, denní návrat domů a řízení jen v rámci ČR? Rozšiřujeme tým řidičů skupiny C + E, možný nástup ihned.

Více info na 607-052-771

Co Vás čeká:

  • vnitrostátní přeprava převoz obalového materiálu po ČR,

  • zaplachtování a odplachtování nákladu (nakládku a vykládku provádí zákazník),

  • 1-4x měsíčně přespání v kabině,

  • Parkování ve Mstěticích.

 Požadujeme:

  • platný ŘP C+E,

  • profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty,

  • platné školení řidičů,

  • trestní bezúhonnost,

  • praxe na tuzemských přepravách výhodou, nikoliv podmínkou.

 Nabízíme:

  • práci na HPP s nástupem ihned,

  • mzda včas na účet, cca 47 tis Kč čistého.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 495
338