Řidič/ka sk.C sólo 45.000,-
  • Říčany - Jažlovice
, Říčany - Jažlovice, Na Dlouhém
Ing. Ondřej Hromjak
7. 6. 2024

Hledáme řidiče pro VKD s důrazem na paletovou přepravu. Pracovní trasáž zahrnuje Prahu a Středočeský kraj. Nabízíme práci s návratem domů každý den. Možnost pracovat ve všední dny nebo volit krátké nebo dlouhé týdny. Rádi vám vše představíme na zkušebním dni. Těšíme se na vaše telefonáty.

Náplň práce:

- řízení vozidel skupiny C

- práce pouze od pondělí do pátku nebo volba krátkého/dlouhého týdne

- přeprava nákladů na přesně určené destinace

- základní údržba vozidla

Požadujeme:

- aktivní řidič s platným profesním průkazem a řidičským průkazem skupiny C

- odpovídající zdravotní stav

- čistý rejstřík trestu

Nabízíme:

- mzda 42.000-45.000 Kč. Mzda je uvedena celá na pásce.

- diety 2.000 Kč

- roční odměna

- zaměstnavatel hradí pojištění

- zaměstnanecký poměr

Pro více informací nás kontaktujte telefonicky na čísle 776 683 221.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 301
327