ŘIDIČ/KA STŘÍDAČ - Chýně
  • Chýně
, Chýně, Hlavní 182
O.K. Trans Praha spol. s r.o.
21. 9. 2023
Informace o pracovní pozici

O nás

  • O.K. TRANS PRAHA spol. s r.o. je holdingová společnost, která se specializuje na komplexní logistické a skladovací služby pro zákazníky, jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Naše široká nabídka zahrnuje také servis vozidel, pronájem nemovitostí a prodej pohonných hmot.

  • Na trhu logistiky jsme významným lídrem a naše renomé nás řadí mezi jedny z největších a nejdůvěryhodnějších aktérů v této oblasti.

  • Naše historie sahá až do roku 1990, kdy jsme začínali jako malá rodinná firma. I Přes naši neustálou expanzi si stále udržujeme atmosféru rodinného podnikání, což je pro nás klíčové.

  • Náš růst je podpořen strategií akvizic, díky kterým získáváme nové společnosti do naší skupiny. Průměrně přidáváme 1 až 2 nové subjekty každý rok, což nám umožňuje rozšiřovat naši působnost a nabízet ještě lepší služby.

  • Za posledních 5 let jsme hlavně formou akvizic dokázali zdvojnásobit náš obrat na více než 2 mld. Kč

Hledáme šikovného a spolehlivého ŘIDIČE/KU – STŘÍDAČE do Chýně.

Náplň práce:

  • Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého ŘIDIČE/ŘIDIČKU – střídače

  • Jízda na autech řidičů, kteří jsou nemocní nebo na dovolené

  • Přijmeme řidiče na mezinárodní dopravu, který má tuto práci rád se vším, co k ní patří

  • Lze jezdit Po-Pá, víkendy volné nebo např. týden v práci, týden doma, nebo 2 týdny v práci a 2 týdny doma

  • Volno dle Vaších požadavků

Co od vás očekáváme:

  • Řidičské oprávnění sk. C+E

  • Digitální kartu do tachografu

  • Dopravně psychologické vyšetření

  • Trestní bezúhonnost

  • Samostatnost a ohleduplnost

  • Schopnost orientovat se na mapě

  • Slušnost vůči našim zákazníkům

  • Praxe v oboru výhodou, ale rádi Vás zaučíme

  • Zájem o profesi, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příjem mzdy v návaznosti za odpracované dny

  • Odměny za ekonomický styl jízdy

  • Peníze v pravidelném výplatním termínu

  • Stabilní práci, kterou naučíme

  • Zázemí stabilní rodinné firmy působící na trhu více jak 30 let

  • Stáří vozového parku do tří let

  • Pravidelně obnovujeme a rozšiřujeme náš vozový park

  • Férové jednání, přátelský kolektiv, dispečink 24/7

  • Odměna za každého u nás zaměstnaného kolegu

  • Příspěvek na penzijní pojištění, motivační systém, bonusy

  • T – Mobile Benefit sleva na mobilní tarify i pro Vaši rodinu

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 908
263