ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY
  • Pardubický kraj
Pardubický kraj
Grafton Recruitment
8. 4. 2022
neuvedeno za měsíc
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

HLEDÁME ŘIDIČE MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY
Máte platný řidičský průkaz sk. C + E?
Chcete jezdit pro společnost, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy?
Tak čtěte dál!
Co bude Vaše náplň práce
- řízení nákladního vozidla
- kontrola průběhu nakládky a vykládky
- pravidelná údržba celé soupravy
- včasné odevzdávání dokumentů souvisejících s nákladem a výkonem řidiče

BENEFITY:

Co Vám za to nabídneme?
- zázemí největší české dopravní společnosti
- motivující mzdové ohodnocení, bonusy a prémie
- parkování na firemních parkovištích po celé ČR (Praha, Brno, Beroun, Pardubice, Kutná Hora, Vysoké Mýto, Žamberk, Rokycany, Králův Dvůr, Tovačov, Kopřivnice, Trutnov, Hrochův Týnec)
- pravidelně obnovovaný vozový park vozidel (SCANIA, DAF, MAN – tahače max. 4 roky staré)
- vlastní servis 24/7 a asistence po celé Evropě 24/7 od našich autorizovaných partnerů
- mobilní telefon, zvýhodněné volání a mobilní data
- řadu zaměstnaneckých benefitů - příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, kafeterie, sick days, věrnostní odměny, odměny při významných životních výročích, výuka cizích jazyků, zvýhodněný nákup vozu apod.

POŽADAVKY:

Co by Vám nemělo chybět?
platný řidičský průkaz sk. C + E
čistý trestní rejstřík – pracovní minulost min. 5 let zpět
profesní průkaz
praxe sk. C + E: min. 1 rok MKD
spolehlivost, časová flexibilita