Řidič/Řidička nákladního vozidla (PREFA RAŠOVICE a.s.)
  • Lípa nad Orlicí
, Lípa nad Orlicí, Lípa nad Orlicí 69
A-Z PREZIP a.s.
9. 4. 2024
180 Kč - 250 Kč
Informace o pracovní pozici

PREFA RAŠOVICE a.s.

    • Firma PREFA RAŠOVICE a.s. je dceřinou firmou společnosti A-Z PREZIP a.s., která se zabývá montáží prefabrikovaných betonových konstrukcí.

    • Specializujeme se na výrobu železobetonových prefabrikovaných konstrukcí pro skladové haly, administrativní budovy, výrobní haly a další.

Místo pracoviště:

    • Území ČR

Pracovní poměr:

    • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

    • Střední odborné s maturitou nebo výučním listem

Hlavní náplň práce:

    • Doprava pouze v rámci ČR

    • Vozidlo: DAF LF 4x2 – plato bez plachty s klanicemi, max. náklad 6,5 t

    • Přívěs: PARAGAN – plato bez plachty s klanicemi, max. náklad 3,5 t

    • Náklad: armovací koše, volné armovací železo, drobné prefabrikáty apod.

    • Začátek i konec výkonu práce zpravidla v Lípě nad Orlicí 69 (Týniště nad Orlicí)

Požadujeme:

    • Řidičský průkaz skupiny C+E

    • Profesní průkaz

    • Případně psychotesty

    • Odpovědnost a kladný přístup k práci

Nabízíme:

    • Jistotu v perspektivní a stabilní firmě

    • Benefity (jízdné, diety, 5 týdnů dovolené)

    • Odpovídající finanční ohodnocení

Mzda:

    • Od 180,- do 250,- Kč/hod.

Kontakt:

    • Martin Pavlišta

    • 605 200 102

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260