Řidič sk. C s ADR
  • Ostrava
, Ostrava, Lešetínská 705/47
UTP Czech s.r.o.
28. 9. 2024
25 000 Kč - 32 000 Kč
Informace o pracovní pozici

UTP

Czech s.r.o. je společnost, která se zabývá výrobou barev a ředidel pro automobilový průmysl. V současné době hledáme nového kolegu na pozici Řidič sk. C s ADR. Jedná se o paletový rozvoz našich výrobků skříňovými vozidly 12t a 18t.

 Náplň práce:

  • Kontrola objednávek dle vychystávacího listu
  • Rozvoz objednávek – máme pravidelná místa závozu v okolí Ostravy a Polsko do 100 km od pobočky
  • Denní nájezd 100-300 Km, 1-3 vykládky

 Požadujeme:

  • Předchozí praxe
  • ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče
  • Osvědčení o zkoušce ADR (v případě propadlého osvědčení zajistíme prodloužení)
  • Spolehlivost
  • Fyzickou zdatnost pro manipulaci s paletami na autě

 Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz 7:00-15:30 hod (bez víkendů a svátků)
  • Výkonnostní a docházkový bonus
  • Plně hrazené stravenky v hodnotě 150 Kč
  • Mobilní telefon s tarifem i pro soukromé účely
  • Nástup možný od 2. poloviny října/začátek listopadu

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 661
334