Řidič sk.C, čelo.
  • Říčany
Říčany
Ing. Ondřej Hromjak
24. 8. 2024
43 000 Kč - 45 000 Kč

Jste zkušený řidič a hledáte práci, kde si vás budou vážit? Chcete mít flexibilitu ve svém pracovním harmonogramu a vracet se každý den domů? Přidejte se k nám!

Co vám nabízíme:

- Návrat domů každý den – žádné dlouhé cesty mimo domov

- Flexibilní pracovní doba – vyberte si, zda budete pracovat pouze ve všední dny, nebo zvolíte režim krátký/dlouhý týden

- Atraktivní mzda 43.000-45.000 Kč měsíčně– celá částka přímo na výplatní pásce

- Diety 2.000 Kč měsíčně navíc k vaší mzdě

- Roční odměny – odměníme vás za vaši práci

- Plně hrazené pojištění zaměstnavatelem – myslíme na vaši bezpečnost

- Stabilní zaměstnanecký poměr – žádné obavy z nejistoty

Co budete dělat:

- Řídit vozidla skupiny C s důrazem na paletovou přepravu

- Přepravovat náklady na přesně určené destinace v Praze a Středočeském kraji

- Základní údržba vozidla– udržujte svůj pracovní nástroj v top stavu

Co od vás očekáváme:

- Platný profesní průkaz a řidičský průkaz skupiny C. – bez toho se neobejdete

- Dobrou zdravotní kondici – budete potřebovat sílu i vytrvalost

- Čistý trestní rejstřík

Chcete si práci nejprve vyzkoušet? Žádný problém! Přijďte na zkušební den a poznejte nás osobně.

Máte zájem? Zavolejte nám na číslo 776 683 221. Těšíme se, až vás přivítáme v našem týmu!

  • Práce Říčany
  • Řidič Říčany
  • Říčany - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332