Rozjeď kariéru v administrativě! Vhodné pro všechny! #5iZzQ
  • Pardubice
Pardubice
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
23. 9. 2022
30 000 Kč - 31 000 Kč za měsíc

Náplň práce: Jsi čerstvým absolventem SŠ a poohlížíš se po pracovní příležitosti v oblasti logistiky? Baví Tě práce na PC, jsi komunikativní a občasná komunikace v AJ ti není cizí (emailem či telefonicky)? Pokud ano, hledáme právě Tebe! Nástup je možný ihned a přímo do kmenového stavu společnosti.
Náplň práce:
- administrativa (příprava a vystavování přepravních dokumentů, zpracování objednávek)
- práce s interním systémem a skladovým programem
- komunikace se zákazníky a přepravci
Místo výkonu práce: Pardubice
Nabízíme: - zajímavé mzdové ohodnocení až 31 000 Kč
- po zkušební době bonus ze základní mzdy do výše 15%
- náborový příspěvek 10 000 Kč
- docházkový bonus 700 Kč
- pravidelné odměny za trvání pracovního poměru (3, 5 či 10 let)
- kompletní zaškolení – pozice je vhodná pro absolventy
- týden dovolené navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- Multisport karta
- volné víkendy
- jazykové kurzy AJ
- zvýhodněný mobilní tarif
- fajn kolektiv
- pravidelné teambuildingové aktivity
Požadujeme:
- znalost práce na PC (MS Office)
- komunikativní znalost AJ
- ochotu pracovat ve dvousměnném režimu (ranní 6:00 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:00)

  • Práce Pardubice
  • Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    34 489
    11 822