SAP DEVELOPER | FIORI | FULL REMOTE
  • Jihomoravský kraj
Grafton Recruitment
8. 4. 2022
80 000 Kč - 100 000 Kč za měsíc
Informace o pracovní pozici

POPIS POZICE:

Pro mezinárodní společnost hledáme člověka do týmu SAP developerů pro vývoj prostředí SAP Fiori. Nabízíme spolupráci na HPP s možností práce full remote s tím, že stačí 1 krát za dva týdny přijet do kanceláře v Praze nebo ve Vysokém Mýtě.
Jak vypadá náplň práce?
* odpovědnost za přidělenou oblast v implementačních projektech (od analýzy až po testování a support)
* spolupráce s ostatními vývojáři a konzultanty
* kooperace při přípravě nabídek
* tvorba technické dokumentace a manuálů

BENEFITY:

* 6 týdnů dovolené (4 týdny + 2 týdny placeného volna)
* Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
* Plán osobního rozvoje na každý rok (školení hard skills / soft skills)
* Možnost SAP školení a certifikací
* Systém benefitů Cafetérie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
* Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
* Stravenkový paušál
* Mobilní telefon (+ firemní tarif i pro soukromé účely), služební notebook
* Multisport karta
* Nadstandartní lékařská péče
* Občerstvení na pracovišti (ovocné dny, káva, voda, čaj)
* Možnost účasti na mezinárodních projektech
* Přátelský kolektiv, sportovní výzvy, pizza/zmrzlinové dny

POŽADAVKY:

* zkušenosti z implementačních projektů
* základní znalost ODATA a ABAP
* znalost angličtiny na komunikativní úrovni - prostředí mezinárodní společnosti
* SAP certifikace výhodou
* zkušenost se SAP S/4HANA nebo znalost prostředí SAP Fiori a SAP UI 5.SAP Cloud Platform výhodou