Šéfmontér/Šéfmontér elektro - na dobu neurčitou - Stavební dozor
  • Přerov - Hranice, Přerov
Přerov
Manuvia, a. s.
13. 5. 2022
Informace o pracovní pozici

Náplň práce

- Organizace montáže na stavbě – skladové systémy, ocelové konstrukce, elektro instalace atd.,

- Rozdělování pracovních činností

- Podpora a vedení týmu montážníků

- Orientace v technické dokumentaci

- Příprava podkladů, materiálu, nářadí

- Dodržování BOZP a dozor nad ostatními zaměstnanci v jejím dodržování

- Aktivní komunikace s výrobou a subdodavateli i zákazníky

Benefity

- Smlouva na dobu neurčitou ihned po nástupu

- Zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě

- Náborový příspěvek 20 000 Kč

- příspěvek na dojíždění až 4.200 Kč

- 5 týdnů dovolené

- Příspěvek za doporučení kolegy

- Možnost jazykových kurzů

- Možnost čerpání firemních benefitů (firemní školka, firemní restaurace Aramark, zvýhodněný tarif T-mobile)

Předpoklady

- Komunikativní angličtinu nebo němčinu

- Zkušenost s montážními pracemi

- Vyhláška č.50 § 6 (§ 8 je VÝHODOU)

- Orientace ve výkresové dokumentaci

- Technické myšlení a organizační schopnosti

- Schopnost vést tým svěřených zaměstnanců

Specializace

Stavební/Elektro

Nabízená mzda

Nástupní bonus 20000Kč

Informace o náboru

Jsi zodpovědný a rád cestuješ? Dorozumíš se anglicky nebo německy?

Pro stabilní německou společnost hledáme nové šikovné kolegy do týmu.