Senior Lean Expert (až 100 tis. Kč, cestování)
  • Otrokovice
Otrokovice
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
22. 4. 2024
60 000 Kč - 100 000 Kč

Domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti v LEAN managementu a dokážete motivovat tým? Hledáme zkušeného seniora pro LEAN procesy, který se nezalekne zodpovědnosti a častého mezinárodního působení. Přidejte se k nám a staňte se klíčovou osobou v optimalizaci procesů ve výrobě a administrativě.

Co budete dělat:

•Tato pozice je pro závod v Otrokovicích (cca 130 lidí ve výrobě, několik linek a strojů) nová i proto, aby se sladily mezinárodně procesy.

•To, že budete vést projekty pro zvýšení efektivity výrobních a administrativních procesů, je asi jasné. Firma funguje v SAP a i tam jsou možnosti na zlepšení.

•Měli byste si být jistí, že umíte pracovat s aplikací principů Lean managementu v různých závodech na mezinárodní úrovni (Finsko, Německo, Polsko), i u nás v Otrokovicích.

•Reporting a zajištění komunikace bude často v angličtině na pokročilé úrovni (přímá nadřízená je z Německa), včetně služebních cest do zahraničí, které Vás budou čekat přibližně jednou za 5 týdnů - 1 týden venku.

•Ta první výzva bude o bude spíše o layoutech, kontrole procesů, malinké korekci a pak se Vaší inovaci otevírají možnosti, sice svázaní korporátem, ale jste ve funkci, která to zásadně může ovlivnit.

•Následné potřebné poskytování školení a mentorství v oblasti Lean managementu manažerům a kolegům, může být naplněním Vaší motivace doprovodit firmu o velký kus vpřed.

Co požadujeme:

•VŠ vzdělání technického směru je výtečná a praxe několik let nadto v této výzvě užijete.

•Seniorní zkušenosti v Lean managementu, ideálně na pozici konzultanta se Vám budou hodit. Ta práce bude hodně pro zahraniční závody. Např. jako člen "clusteru" užšího vedení firmy, budete reportovat napřímo vedení a mít možnost měnit, co je třeba.

•Výhodou ISO 9001, ISO 14001, 5S, 5why, třeba povědomí o VSM je dobré, ale není to nutné, vzhledem k zaměření firmy.

•Invenci, asertivitu, samostatnost, důslednost užijete, ale vítězí Vaše chuť se do toho zapojit a emoční inteligence.

•Prosím o dobrou znalost angličtiny (min. úroveň B2), s němčinou ještě líp.

Co Vám nabízíme:

•5 týdnů dovolené a 3 dny volna navíc (Bridge Days)

•Flexibilní pracovní doba s možností občasné práce z domova.

•Příspěvek na dojíždění.

•Příspěvek na stravování přímo ve firmě, čaj, káva i voda na pracovišti.

•Příspěvek na penzijní připojištěí.

•Příspěvek na relaxaci a zdraví.

•Masáže přímo ve firmě.

•Firemní školka.

•Odborné poradenství.

•Výhody pro dárce krve.

  • Práce Otrokovice
  • Otrokovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 053
    270