Senior Nákupčí - Pardubice
  • Pardubice
Pardubice
Gudmund s.r.o.
10. 7. 2024
40 000 Kč - 60 000 Kč

Ať jsi holka  nebo kluk , určitě si se s nákupem už setkal/a . Nyní máš možnost se jím zabývat i v práci. Budeš mít na starost správu objednávek , posuzování efektivnosti nákupních procesů  a mnohé další! Navíc zde využiješ i anglický jazyk při komunikaci se zahraničními kolegy. Tak na nic nečekej a ozvi se nám!

 A jaká je náplň práce?

  • Budeš se zabývat přípravou a managmentem objednávek.
  • Tvou starostí bude sledování připravenosti nákupních dat pro objednávání materiálu.
  • Analyzování a následné navrhování efektivních logistických a skladových operací.
  • Vizualizace změn požadavků na objednávání materiálu a vyhodnocování rizik.
  • Finanční analýza – monitoring a předpověď vývoje hodnoty skladových zásob a nákladů.
  • Podpora nákupčích v rámci přípravy podkladů pro objednávání materiálu.
  • Sledování nákupu při ukončování výroby.
  • Analýza pohyblivých a nepohyblivých zásob.
  • Příprava vyhodnocení klíčových ukazatelů výnosnosti.
  • Nastavování, koordinace a implementace nových nákupních procesů a IT nástrojů.

 Co požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání.
  • Komunikativní anglický jazyk alespoň na úrovni B2.
  • Znalost SAP systému výhodou.
  • Počítačovou způsobilost, samostatnost, umět pracovat s informacemi.

 Nabízíme:

  • Možnost využití home office.
  • Poskytujeme 5 týdnů dovolené.
  • Pracovní dobu si můžeš upravit sám! Začít s prací můžeš mezi 7 až 8 hodinou ráno.
  • Při napracování přesčasu si sám můžeš vybrat, zda chceš náhradní volno nebo raději peníze.
  • Širokou škálu benefitů (příspěvky, které můžeš využít na penzijní spoření, wellness, vstupy do fitness center apod.).
  • Jídelna s velkým výběrem teplých pokrmů.
  • Aktivní zapojení a rozvíjení anglického jazyka.
  • Parkoviště i autobusovou zastávku hned u práce.

Mzda: 40 000-60 000,- Kč

  • Práce Pardubice
  • Nákupčí Pardubice
  • Nákupčí pro prodejní řetězce Pardubice
  • Pardubice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 582
    337