Seřizovač
  • Litomyšl
Seřizovač
, Litomyšl, Na Lánech 105
ACARA PRAHA,s.r.o.
17. 10. 2024
30 000 Kč - 35 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Hledáme zručného seřizovače strojů!

Máte rádi práci s technikou a hledáte stabilní zaměstnání s možností růstu? Pak čtěte dál!

Co vás čeká:

  • Seřizování strojů: Budete odpovědní za přesné nastavení výrobních strojů a jejich plynulý chod
  • Výměna a montáž nářadí: Samostatně připravíte stroje a nářadí pro konkrétní úkoly
  • Nastavení strojů pro obsluhu: Zajistíte jednoduché ovládání strojů pro obsluhu, která pouze spustí a zastaví stroj bez složitého nastavování
  • Spolupráce s týmem: Budete úzce spolupracovat s výrobním týmem a technickým oddělením

Co očekáváme:

  • Technické vzdělání: Výuční list v technickém oboru je výhodou
  • Manuální zručnost: Zkušenosti s prací na strojích a s nářadím jsou klíčové
  • Samostatnost a zodpovědnost: Schopnost samostatně řešit problémy a převzít odpovědnost za svou práci
  • Týmového ducha: Schopnost a ochota spolupracovat s ostatními členy týmu

Co nabízíme:

  • Dynamická a různorodá práce: Každý den je jiný, budete se podílet na údržbě nejen strojů, ale i areálu
  • Stabilní zaměstnání: Práce v úspěšné české výrobní společnosti s tradicí
  • Práci na plný úvazek: Volné víkendy a pracovní dobu od 06:00 do 14:30
  • Možnost rozvoje: Můžete se dále rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti
  • Benefity: Stravenkový paušál, slevy na firemní produkty

Chcete být součástí našeho týmu? Ozvěte se nám!

Kontakt: Petra Jungová, HR specialist, www.acara.cz/kariera

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 414
334