Seřizovač do kmene / Možnost zaučení/ 30.000-50.000,-/ Olomouc
  • Olomouc
Olomouc, Olomouc, Olomouc
MO agency s.r.o.
14. 6. 2024
30 000 Kč - 50 000 Kč

Hledáme kolegu do výroby na pozici seřizovače i s možností zaučení. Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

V případě zájmu o pracovní pozici, připojte prosím váš životopis.

Požadujeme:

Schopnost čtení výkresové dokumentace.

Technické myšlení.

Manuální zručnost.

Nabízíme:

Dotované stravování v závodní jídelně (6 jídel na výběr).

4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna.

Bonus za docházku - až 24 000 Kč ročně.

Možnost nadpracovat si hodiny.

Příplatek za odpolední směnu.

Čisté pracovní prostředí a pracovní oblečení zdarma i na zimu - příspěvek na praní.

Pramenitá voda na pracovišti zdarma.

Možnost záloh

Možnost zvýhodněného odkupu našich výrobků.

Možnost rozšiřování odborného vzdělávání.

Sportovní a kulturní firemní akce.

Dobrý pracovní kolektiv.

Hlídané parkoviště přímo u firmy (včetně kolárny) s dostatkem volných míst.

Zastávka MHD přímo před firmou/navazující na směny.

Pracovní náplň:

Možnost vedení menšího týmu operátorů výroby.

Příprava pracoviště (seřízení strojů) pro operátory výroby.

Namátková kontrola kvality vyrobených výrobků a minimalizace zmetků.

Pravidelná kontrola a údržba strojů včetně mazání.

Práce ve třísměnném provozu.

  • Práce Olomouc
  • Seřizovač strojů Olomouc
  • Seřizovač CNC strojů Olomouc
  • Olomouc - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327