Seřizovač/ka (až 55 tis. Kč, exkluzivní benefity)
  • Slušovice
Slušovice
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
11. 6. 2024
50 000 Kč - 55 000 Kč

Chcete obědy a večeře za pouhou korunu a mít možnost vydělat si velmi nadstandardní peníze? Hledáme seřizovače CNC, který by u nás mohl profesně vyrůst. Nenechte si ujít jedinečnou šanci pracovat se skvělými lidmi, v moderní firmě, která dokáže náležitě ocenit vaši snahu! Neváhejte a pošlete nám životopis.

Co budete dělat:

-      Pracovat ve špičkově vybavených a technologicky pokročilých výrobních prostorách.

-      Budete zodpovídat za přestavbu a seřizování strojů tak, aby byla produkce co nejefektivnější a bez výrobních vad.

-      Provádět pravidelné kontroly a zásahy pro udržení strojů v optimálním stavu.

-      Implementovat procesy pro zlepšení operací a zvýšení produktivity.

-      Sledovat kvalitu výrobních procesů a finálních produktů.

Co potřebujeme:

-      Ideální je předchozí zkušenost se seřizováním CNC strojů, či praxe na pozicích seřizovače vstřikovacího lisu, montéra apod.

-      Technická zručnost a proaktivní přístup k práci.

-      Výhodou je SOU/SŠ technického směru.

-      Ochota pracovat v nepřetržitém provozu a chuť vydělat si peníze na přesčasech. Nepřetržitý provoz Po – Pá (R-O-N), směna po 7,5h.

Nabízíme:

-      Dotované stravování v podnikové jídelně s širokou nabídkou jídel (1 Kč/oběd nebo večeře).

-      Příspěvek na dopravu 4 000 Kč od 15 km výše.

-      Kafeterie ve výši 12 000 Kč ročně.

-      Nadstandardní platové ohodnocení – extra příplatky vysoce nad zákonný rámec za práci v noci a o víkendech.

-      Flexibilní plánování směn (zahajujeme pilotní program).

-      Měsíční podíly na hospodářském výsledku firmy.

-      Příspěvek na životní pojištění a penzijní spoření.

-      Příspěvek na dovolenou a Vánoce ve výši 50% průměrného platu.

-      Finanční odměny při životních událostech.

-      Věrnostní prémie.

-      Firemní akce i pro rodinné příslušníky.

-      Firemní půjčky na bytové účely.

-      Stabilní zázemí mezinárodní firmy.

  • Práce Slušovice
  • Slušovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327