Seřizovač/ka ve výrobě
  • Pelhřimov
Pelhřimov
NSE Solutions, s.r.o.
9. 8. 2024
33 000 Kč - 39 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Co Vás čeká:

  • Veškerá běžná a preventivní údržba strojů
  • Nastavování, seřizování a kontrola moderních strojů a linek
  • Provádění záznamů o spotřebě náhradních dílů
  • Plnění úkolů dle pokynů vedoucího technického útvaru
  • Práce ve třísměnném pracovním režimu
Co od Vás požadujeme:
  • Praxi v oboru
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
Co Vám nabízíme:
  • Mzdu 33 – 39 tis. Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivační odměny
  • Práci v klidném a čistém prostředí
  • Závodní stravování

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na emailovou adresu: v.prinz@nses.cz nebo si sjednej osobní schůzku na tel. čísle +420 774 487 700.

  • Práce Pelhřimov
  • Operátor ve výrobě Pelhřimov
  • Operátor výroby Pelhřimov
  • Pelhřimov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 498
    332