Seřizovač lisů | automotive
  • Turnov
Turnov
Wallace Myers Czech Republic s.r.o.
24. 9. 2024
30 000 Kč - 40 000 Kč

Máte šikovné ruce a vášeň pro stroje? Přidejte se k výrobnímu závodu jako Lisař - seřizovač lisů!

Co vás čeká:

  • Obsluha, přestavba a seřizování lisovacích strojů
  • Údržba a jednoduché opravy zařízení
  • Kontrola kvality výroby pomocí měřidel a práce s výkresovou dokumentací
  • Spolupráce se skladem nástrojů, oddělením kvality, hlavním seřizovačem a konstrukčním týmem

Co požadujeme:

  • Ukončené SŠ/SOŠ vzdělání ve strojírenském oboru nebo podobném zaměření
  • Praxe v seřizování strojů výhodou (např. obráběč kovů, strojní mechanik, nástrojař, automechanik)
  • Manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědný přístup
  • Ochotu učit se novým technologiím a pracovat s PC

Co nabízíme:

  • Měsíční mzdu dle zkušeností v rozmezí 30 000 – 40 000 Kč
  • Náborový příspěvek až 20 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Jazykové kurzy a odborná školení
  • Věrnostní odměny po pěti letech
  • Svozové autobusy
  • Závodní stravování
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Odměny za inovativní nápady
  • Multisport karta, Makro karta, sick days, firemní akce a mnoho dalších benefitů

Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis - Michaela Sekyrková Vám bude průvodcem v každé fázi výběrového řízení a zajistí hladký přechod do nového zaměstnání. Zavolejte na 737-382-778 nebo napište na michaela"zavináč"wallacemyers.cz

S cílem zachovat plynulost textu je v inzerátu použita tzv. generická maskulina. Takový postup má čistě praktický důvod a nereflektuje žádnou formu genderové diskriminace.

KEYWORDS: Seřizovač lisů , Strojní mechanik , Obráběč kovů , Nástrojař , Automechanik , Tváření stroje , Údržba strojů , Kvalita výroby , Měřidla , Výkresová dokumentace , Práce s lisem , Technická pozice , Seřizování strojů , Manuální zručnost , Praxe ve strojírenství , Mechanická údržba , Průmyslové stroje , Technické vzdělání , Absolvent , Pracovní nabídka strojírenství , Tvorba a oprava nástrojů , Zodpovědnost , Spolehlivost , Technické dovednosti

  • Práce Turnov
  • Turnov - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 661
    334