Seřizovač (m/ž) - vhodné pro juniory a absolventy
  • Sadská
Sadská
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
15. 5. 2024

Technologický gigant, který poskytuje specializovaná řešení pro širokou řadu leteckých, průmyslových a mobilních oborů nabízí práci seřizovače (m/ž) do výroby dílů v Sadské.

Náplň práce:

•zabezpečení optimálního chodu výroby

•obsluha, kontrola a údržba strojů, nástrojů a zařízení a jejich čištění

•dodržování výrobní dokumentace

•spolupráce s ostatními kolegy na odstranění neshod a zavádění změn

Požadujeme:

•vyučení technického směru nebo technickou praxi

•samostatnost, zodpovědnost, ochota pracovat ve směnách (3směnný provoz, pondělí-pátek)

•porozumění technické dokumentaci - technický výkres

Nabízíme:

•mzdu až 46 000 Kč

•náborový příspěvek 40 000 Kč

•možnost ubytování

•prémie

•příspěvek na stravování

•5 týdnů dovolené

•práci v klimatizovaném prostředí

•přátelský kolektiv

•příspěvek na penzijní pojištění

•firemní akce

  • Práce Sadská
  • Sadská - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    339