Seřizovač pro elektromobilitu
  • Jihlava
Jihlava
Gudmund s.r.o.
21. 6. 2024
32 000 Kč - 40 000 Kč

S půlkou pracovního týdne tu máme i novou pracovní nabídku!  Hledáme kolegu či kolegyni do odvětví automotive a co víc, jde o elektromobilitu.  Jestli se v tomto oboru vyznáš, máš zkušenosti s programem SAP a nevadí ti dvousměnný provoz, tak čti dál, a nakonec nás nezapomeň kontaktovat.

 A jaká je náplň práce?
  • Seřizování strojů a zařízení, provádění drobných oprav strojů.
  • Zodpovědnost za správné seřízení a nastavení stanice.
  • Provádět předepsaná měření a stanovovat závěry.
  • Spolupráce se směnovým mistrem a technologem.
  • Evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce.
  • Provádění odvádění vyrobených kusů v SAP.
  • Zodpovídat za správné značení a ukládání vyrobených kusů.
  • Zodpovídat za standardizaci práce na jednotlivých úsecích výroby.
  • Zodpovídat za čistotu a pořádek na pracovišti.

 Co požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru.
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, SAP).
  • Samostatnost, pečlivost a svědomitost, schopnost zátěže.

 Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Prémii za výsledek firmy (13. a 14. mzda).
  • Možnost příspěvku na bydlení či do penzijního pojištění.
  • Zaměstnanecké benefity (např. dotované závodní stravování, slevy u vybraných prodejců).
  • Cafeterii, sportovní aktivity, různé slevy, jazykové i jiné kurzy a další.

Místo výkonu práce: Jihlava-Pávov.

Mzda: 32.000 – 40.000 Kč měsíčně/hrubého.

  • Práce Jihlava
  • Seřizovač strojů Jihlava
  • Seřizovač CNC strojů Jihlava
  • Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 661
    334