Seřizovač soustružnického centra, obráběč kovů
  • Ostrava
Ostrava, SEWECOM s.r.o., Ostrava, Koksární /
SEWECOM s.r.o.
23. 9. 2022
30 000 Kč - 45 000 Kč Kč/měsíc

Kontakt: Životopis s průvodním dopisem laskavě zašlete na email prace@vseprowifi.cz
Pracovní náplň: seřizování a obsluha CNC soustruhů HAAS podle dokumentace.
Očekáváme:
- Praxi v samostatné obsluze a seřizování CNC soustruhu min. 2 roky, 5ti osy výhodou
- Základní znalost sytému HAAS nebo FANUC případně ISO programování
- Schopnost samostatné práce, čtení výkresů, práce s dokumentací,
- Manuální zručnost a pečlivost
- Měření běžnými měřidly - posuvné měřidlo, mikrometr, dutinoměr
- Zkušenosti se sériovou nebo hromadnou výrobou (200 - 10 000 ks)
- Odpovídající zdravotní stav
Nabízíme:
-Hlavní pracovní poměr
-Práci s nejmodernější technologií
-Pestrou a rozmanitou práci na sériových zakázkách, výroba se opakuje
-Ohodnocení odpovídající znalostem a výsledkům práce
-Výkonové bonusy ze zakázek
-Stravné
-Věrnostní bonus
-Příspěvek na penzijní spoření
-Možnost profesního růstu