Seřizovač vstřikolisů (oběd za 10 Kč + 13. a 14. plat)
  • Slušovice
Slušovice
RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
18. 6. 2024
40 000 Kč - 50 000 Kč

Hledáme zkušeného seřizovače vstřikolisů do našeho týmu. Nabízíme 13. a 14. plat, 15% prémie a spoustu dalších skvělých benefitů! Přidejte se k nám a využijte příležitost pracovat v moderním a příjemném prostředí.

Co budete dělat:

-      Budete provádět výměny forem u vstřikovacích lisů a nastavovat vstřikovací procesy dle technologických postupů.

-      Budete také odpovědní za čištění a údržbu forem, seřizování technologických procesů dle potřeby výroby a vedení záznamů technologických procesů.

-      V případě potřeby budete zastupovat pozici údržbáře.

Co požadujeme:

-      Požadujeme vyučení ve strojním oboru a nejlépe s praxí.

-      Ideální jsou předchozí zkušenosti na pozicích jako seřizovač CNC, obsluha CNC či seřizovač vstřikolisu.

-      Znalost MS Office.

-      Ochota pracovat v nepřetržitém provozu, který zahrnuje směny od pondělí do pátku, ranní, odpolední a noční (7,5 hodiny) a o víkendech, ranní a noční (11,5 hodiny).

Co nabízíme:

-      Prémie 15% (osobní + 5% nepřetržitý provoz), noční 20% a víkendy 25%.

-      Stravenkový paušál 80 Kč, obědy za 10 Kč, ranní bufet.

-      Penzijní pojištění + DIP – 3% průměrné mzdy.

-      13. + 14. plat.

-      Autobusová doprava (linka – Vsetín, Zlín, Podkopná Lhota).

-      Příspěvek na dopravu nad 15 km.

-      Kafeterie min. 6 tis. Kč/rok.

-      Věrnostní prémie.

-      Podíly na zisku.

-      Příspěvek na dovolenou a na Vánoce.

-      Odměny za darování krve.

  • Práce Slušovice
  • Slušovice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 379
    346