Seřizovač vstřikolisů/Zlín
  • Zlín
Zlín, Zlín, Zlín
MO agency s.r.o.
14. 6. 2024
Informace o pracovní pozici

NÁPLŇ PRÁCE:

  • montáž a demontáž vstřikovacích forem
  • seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL
  • zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců
  • analýza vad a jejich následné odstraňování
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy

POŽADUJEME:

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru
  • praxi v oboru min. 1 rok
  • znalost technologie vstřikování plastů
  • ochotu pracovat v 3 směnném provoze (7,5 hod. směny) - víkendy volné
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu
  • znalost práce na PC a zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu (výhodou)

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na dosavadní praxi
  • možnost odborného vzdělání a profesního růstu
  • benefity - prémie, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové poukázky
  • nástup možný ihned

  • Práce Zlín
  • Seřizovač strojů Zlín
  • Seřizovač CNC strojů Zlín
  • Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327