Seřizovač výrobních zařízení
  • Kraslice
Kraslice, OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň, Kraslice, Dukelská /
OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
6. 8. 2022
30 000 Kč - 40 000 Kč Kč/měsíc
Informace o pracovní pozici

Vyhňák Jan,
e-mail: vyhnak@obzor-plzen.cz
Požadujeme:
SOU/SŠ technického zaměření, zkušenosti v oblasti údržby, seřizování výrobních linek, praxe v automotiv, nebo výrobní společnosti, možno i zručný absolvent. Výhodou flexibilita, samostatnost, spolehlivost
Nástup možný ihned
Náplň práce:
Seřizování strojů a výrobních linek, výměna nástrojů, preventivní prohlídky linek a strojů, nastavení parametrů lisů, úprava strojů, identifikace a analýza závad, vedení záznamů o údržbě
Možné prodloužení smlouvy
Nabízíme: perspektivní zaměstnání v prosperující stabilní společnosti, pravidelné profesní školení, zaměstnanecké benefity, možnost karierního postupu