SERVÍRKA/ČÍŠNÍK na odpolední směny
  • Karlovy Vary
, Karlovy Vary, Tržiště 384/37
FIBRO, spol. s r.o.
25. 4. 2024

Od roku 2001 provozujeme restauraci s celoročním provozem ve 4* hotelu Romance v lázeň.
centru Karlových Varů naproti Vřídlu a Zámeckým lázním s kapacitou 80 míst, letní terasou 30 míst. Zakládáme si na kvalitních službách a příjemné rodinné atmosféře. Hledáme novou posilu do našeho teamu na pozici servírka/číšník na trvalý nebo brigádní pracovní poměr.

Náplň práce
• Spolupráce s hlavním číšníkem při obsluze à la carte, polopenzí a skupin - roznos jídel, péče o restauraci a její čistotu
• Zakládání stolů, servírování à la carte jídel, příprava kávy na pákovém kávovaru, servírování vín, příprava jednoduchých míchaných drinků apod.
• O víkendu (1x za 14 dní) pomoc s obsluhou od obědů - roznos jednoduchých menu pro skupiny a další výše uvedené činnosti
• Uvádění mezinárodní klientely

Co od Vás očekáváme
• Pozitivně naladěného, usměvavého, sympatického člověka s příjemným vystupováním a chutí pracovat
• Oceníme jazykové znalosti, zejména AJ, případně  NJ, RJ
• Min. věk 18 let
• Gastronomické vzdělání nebo praxe výhodou, není však podmínkou. Nezaučené sami zaškolíme.

Co Vám nabízíme
• Velmi dobře placené směny od 17:00  do 21:00-21:30 (22:00) v režimu krátkého/dlouhého týdne, 1x za 14 dní so + ne 12:00 – 21:00/22:00 (nebo dle domluvy 7:00-21:00/22:00). Časy lze dle zájmu uchazeče a potřeb provozu flexibilně upravit
• Mzda od 130-200 Kč/hod čistého (včetně bonusů dle znalosti jazyků a předchozích zkušeností uchazeče + bonusů za kratší směny ve formě proplaceného cestovného) + podíly na tipech
• Prac. poměr - dle preferencí uchazeče brigádně na DPČ či DPP, případně trvalý pracovní poměr (pracovní smlouva) na plný nebo zkrácený úvazek
• Ideální dlouhodobá brigáda pro studenty, rodiče na MD, pro absolventy gastronomických škol bez praxe nebo zájemce o práci v gastronomii na částečný nebo plný pracovní úvazek apod.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 014
267