SERVÍRKA/ČÍŠNÍK NA RANNÍ SMĚNY
  • Karlovy Vary
Karlovy Vary
FIBRO, spol. s r.o.
12. 9. 2024
Informace o pracovní pozici

Informace o pracovním místě
Do dobře fungující hotelové restaurace se špičkovou gastronomií hotelu Romance 4* s mezinárodní klientelou v lázeňském centru K. Varů hledáme sympatického, šikovného spolupracovníka na obsluhu snídaní a obědů.

Náplň práce
•    Doplňování snídaňového sortimentu na švédský stůl a jeho aranžování
•    Zakládání stolů a příprava nápojů
•    Uvádění mezinárodní klientely na snídaně
•    Úklid po snídaních a další činnosti v rámci hotelových snídaní
•    Pomoc s obsluhou v době obědů – roznos jednoduchých menu pro skupiny

Očekáváme
•    Usměvavého spolupracovníka s příjemným vystupováním

•    Výhodou znalost AJ, případně NJ, RJ
•    Vyučení v oboru číšník/servírka či praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností rádi zaškolíme
•    Schopnost zvládat stresové situace
•    Min. věk 18 let.Nabízíme
•    Pracovní doba – ranní směny  7:00 do 12:00 (v případě obědů do 13:00-15:00 hod), so + ne 1x za 14 dní, nebo dle domluvy. V případě zájmu a čas. možností uchazeče lze domluvit také výpomoc při večeřích 17:00-20:00 (21:00)
•    Množství směn lze domluvit dle potřeby uchazeče a provozu. Preferujeme dlouhodobou spolupráci
•    Výborné finanční ohodnocení s příplatkem za předchozí zkušenosti
•    Jistotu stabilního zaměstnání u zavedené české firmy
•    Možnost celoroční práce na trvalý pracovní poměr (na přání lze na částečný, poloviční nebo plný úvazek), případně dle domluvy brigádně na DPČ či DPP
•    Vhodné také pro studenty, absolventy, jako 2. prac. poměr, na rodič. dovolené apod.

  • Práce Karlovy Vary
  • Číšník Karlovy Vary
  • Servírka Karlovy Vary
  • Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 598
    337